Biz Sizi Arayalım

Adınız (*)

Telefon (*)

532-247-92-16 224-245-63-63

Hakkımızda

Aydın Yapı Pergole Tente Sistemleri

Aydın Yapı, 2008 yılında sektöre adım atmış genç firmalardan biri olup kaliteyi, memnuniyeti ve zamanında teslim hizmetinin bilincinde olup siz müşterilerimize sunmanın haklı gururu içindedir.

Kurulduğumuz günden itibaren kaliteli güvenli ve kusursuz hizmet anlayışıyla sektörde var olma faktörünü en üst düzeyde yerine getirmeyi ilke edindik.Doğru bir iletişim ve en iyi markaları kusursuz uygulama ile estetik sıcak yaşanabilir ortamları oluşturduk.

Aydın Yapı Bursa ve çevre illerde hizmet vermekte olup Tente Sistemleri, Pergola Sistemleri ve Branda Sistemlerinde bölgesinde adını duyurmayı başarmıştır. Uzman personeli ve yeterli makine parkuru ile üretimimizi hızlı ve seri bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Bursa’da tente sistemleri üreten firmamız tente ürün yelpazesinde Pergola Sistemleri, Körüklü Tente, Kasetli Tente, Mafsallı Tente, Çift Açılır Tente, Karpuz Tente, Germe Tente, Kış Bahçesi ürünlerini barındırmaktadır.

Bursa alüminyum korkuluk ve küpeşte sistemleri firması olan Aydın Yapı alüminyum korkuluk ürün yelpazesinde alüminyum çamaşır askılığı, merdiven küpeşte, balkon küpeşte, fransız balkon küpeşte, havuz küpeştesi, parapet üstü küpeşte, camlı küpeşte, camlı balkon küpeşte, küpeşte modelleri, merdiven korkuluk, fransız korkuluk, teras korkuluk, paslanmaz küpeşte, camlı merdiven korkuluğu, emniyet şeritli merdiven korkuluğu, pleksi merdiven korkuluğu, fransız balkon korkuluğu, camlı balkon korkuluğu, emniyet şeritli balkon korkuluğu ürünlerini barındırmaktadır.

En uygun tente fiyatlarını, alüminyum korkuluk fiyatlarını sizlere sunan firmamız tente modelleri, alüminyum korkuluk modelleri kaliteli malzemeler kullanarak müşteri memnuniyetini hep yüksek tutmayı başarmıştır.

Aydın Yapı Olarak Hedeflerimiz

Hedefimiz kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlar sunmak, kaliteli üretim ve satış sonrası hizmet vermek ve yapılan işi zamanında müşteriye eksiksiz teslim etmektir. Devamında ise yapılan işin arkasında durup takipçisi olmak, zor fakat onurlu bir iş yapmanın heyecanı ve mutluluğu içerisinde olmayı bilmek ve siz değerli müşterilerimizle yıllarca beraber olabilmemizi sağlayabilmektir..

Aydın Yapı Olarak Misyon, Vizyon ve İlkelerimiz

Aydın Yapı, taşeronlarımız, iş ortaklarımız ve müşterilerimizle güçlü ilişkiler kurmak suretiyle müşterilerimize mükemmel hizmet vermeyi amaçlayan bir firmadır. Biz yaptığımız her işte kaliteyi ve memnuniyeti üst düzeyde sağlayabilmek için ilkelerimizi uygularız. İşte bizden bazı ilkeler;

* Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

* Teknoloji ve Kalitede Önderlik

* Açıklık ve Dürüstlük

* Süreçlerin İyileştirilmesi