Biz Sizi Arayalım

Adınız (*)

Telefon (*)

532-247-92-16 224-245-63-63

Pleksi Merdiven Korkuluğu

Aydın Yapı Bursa’da pleksi merdiven korkuluğu üretimi yapmaktadır. Pleksi merdiven korkuluğu arıyorsanız Aydın Yapı doğru adres.

Pleksi‘nin ithal ettiği çubuklardan üretilen pleksi korkuluk ve trabzanları, şık ve estetik görünümleri yanısıra bulundukları ortama şeffaflıkları sayesinde uyum sağlar. Pleksiglas merdiven trabzanları özellikle genişliği sınırlı basamaklara görüntü ferahlığı verir. Modern evlere olduğu kadar klasik mekanlara da uyum sağlayan sözkonusu tasarımlar merdivenlere görsel zenginlik kazandırır. Butik tarzı bir titizlikle meydana getirilen üretim tamamen mekana özel olarak gerçekleştirilir.

Üretimde kullanılan pleksi korkuluklar, hava kabarcıklı veya düz çubuklardan oluşur. Bağlantı elemanları ve trabzanlar ise mat ve parlak olmak üzere pirinç veya paslanmaz krom malzeme ile bütünleştirilebilir. Kavis gerektiren küpeştelerde makina kullanmaksızın el işçiliğine dayalı bir uygulama sunan Pleksi, bağlantı aksesuar seçiminde müşterisine antik pirinçten, paslanmaz satineye kadar bir çok alternatifler sunmaktadır.

Pleksi merdiven korkuluğu resimlerine sayfamızdan bakabilirsiniz. Daha fazla resim ve bilgi için bizimle irtibata geçin.

Pleksi merdiven korkuluğu fiyatı ürünün ebatlarına göre değişmektedir. Yerinizin ölçüsünü bize bildirdiğinizde size ortalama bir fiyat söyleyebiliriz. Yada pleksi merdiven korkuluğu fiyatları sayfamızı ziyaret ederek fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.